Oko mix Nezařazené Podstata všetkých vecí

Podstata všetkých vecí.

Niektoré veci sú pre ľudí oveľa dôležitejšie, ako tie iné. Je však iba na vás, ako sa k tomu postavíte a čo urobíte preto, aby ste sa mohli naozaj realizovať. Je to len na vás a v konečnom dôsledku musíte sami uznať, že všetko bude tak, ako to budete sami chcieť a ako si to sami zariadite. Verte tomu, že v konečnom dôsledku je presne toto niečo, čo k životu potrebujete a nezáleží na tom, kde ste a čo robíte. Pretože nech sa deje čokoľvek, vždy je to v prvom rade o tom, čo je pre vás podstatné a čo považujete vy za to, na čo by ste sa mali zamerať.

příčka
 
Ostatné je len na vás
 
Ľudia sa často vyhovárajú na to, čo nemôžu mať a prečo to nemôžu mať. Ale pravdou je, že nakoniec sa vždy aj tak budete zameriavať na veci, ktoré sú pre vás dôležité, ktoré sú pre vás podstatné a čo by ste mali urobiť, pokiaľ chcete dosiahnuť to a tamto. Nech ide o čokoľvek, verte tomu, že presne toto je dôležité, že presne na toto by ste sa mali pozrieť a veriť tomu. Pretože aj tá najmenšia maličkosť môže u vás znamenať viac, ako by ste si možno mysleli.

.

skleněná příčka
 
Verte tomu, čo vidíte
 
Sklenená priečka tiež môže byť niečím, čo úplne zmení pohľad na váš domov. Je to však hlavne o tom, ako sa k tomu postavíte vy, pretože veríme tomu, že každý má iný vkus a každý sa dokáže pozerať na jednu vec rôznymi pohľadmi. Ale je len na vás, ako sa k tomu postavíte a čo pre vás bude skutočne dôležité. Nakoniec aj tak zistíte len to, že všetko, čo bolo pre vás doteraz podstatné, sa vlastne stáva úplne bezpredmetným a zbytočným. Nakoniec ale aj tak zistíte, že vy sami najlepšie viete, ako sa máte k určitým veciam postaviť a prečo sa tak ku nim máte postaviť. Nakoniec je pre vás dôležité práve to, čo vidíte a čo je okolo vás, takže už ani nemáte o čom premýšľať a pustite sa do vecí, ktoré okolo seba máte. Aj s bežnými maličkosťami, ktoré sú pre vás dôležité.
 

Podstata všetkých vecí
4.1 (82.86%)14
.
Štítky: